Ваше помешкання підключено до мережі за технологією PON з використанням гігабітного будинкового приймача ONU, що забезпечує швидкий та стабільний доступ до мережі Інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с.

Після підключення та налаштування роутера, ПК або іншого кінцевого обладнання, перевірки доступу до мережі та за умови коректної роботи, ми передамо вам у користування ONU в повній комплектації.

Після створення облікового запису в Особистому кабінеті абонента мережі Elancom, ми із задоволенням розкажемо про зручні та корисні фішки, доступні сервіси та інструменти, зробимо SpeedTest та розкажемо про сервіси онлайн-телебачення , де ви зможете переглядати понад 150 каналів.

Підключення на швидкості понад 100 Мбіт/с можливе за умови відповідності кінцевого обладнання бажаним характеристикам та обраному тарифному планові.

Встановлений та підключений ONU передається в користування абоненту за умови внесення заставної вартості у розмірі 450 грн на особовий рахунок(за умови безкоштовного підключення) або за 1 грн/міс за умови використання послуг Інтернет від Elancom протягом 2-х років. Обладнання залишається у власності провайдера, а заставні кошти списуються з особового рахунку, але можуть бути повернені відповідно до таких умов:

  • Абонент повертає Провайдеру справне обладнання ONU у повній комплектації (абонентський термінал, блок живлення, коробка);

Доставка коштів на відправника буде оформлена виключно після огляду обладнання представником Провайдера та підтвердження його цілісності та справності.

Кошти Абонента будуть повернені Провайдером протягом 15 робочих днів.