Цифрове телебачення

Інтернет телебачення

Все більшої популярності набирає цифрове інтернет-телебачення (IPTV / OTT). Постараємося в 2-х словах пояснити, що це таке.
OTT – означає доставку відеосигналу на приставку (комп’ютер, мобільний телефон) користувача по мережі Інтернет без прямого контакту з оператором інтернет на відміну від послуг IPTV , які надаються через керовану оператором мережу.

Цифрове телебачення (від англ. Digital Television, DTV) – технологія передачі телевізійного зображення і звуку за допомогою кодування відеосигналу і сигналу звуку з використанням цифрових каналів. Звичне нам телебачення називається «аналоговим». Його основний недолік в тому, що теле сигнал при передачі може сильно втрачати в якості через різні перешкоди. Всім знайомі при перегляді телеканала – брижі, проблеми зі звуком, залежність якості (а іноді і кількості) каналів від погодних умов і т.д. Цифровий сигнал захищений від цього, і на телеекрані ми бачимо зображення дуже гарної якості. Крім якісної картинки ви отримуєте п’ятиканальний звук, думаю знавці оцінять. Плюс до цього, ви отримуєте додаткову інформацію EPG (електронна телепрограма) – дає інформацію про поточну програму, і теле-гід на тиждень або дві. Загалом це наступний виток у розвитку телебачення і гріх ним не скористатися.

Обирай свій тариф та спосіб підключення
від 1100 грн
від 1100 грн