Відеонагляд

Отримати консультацію
  • Контроль в режимі on-line з будь-якої точки світу
  • Доступ до відеоархіву 24/7
  • Вискокий рівень конфіденційності

Обладнання

Інтернет

Розумний Дім

Отримати консультацію Проектуємо та встановлюємо системи автоматичного управління та контролю для будь-яких приміщень. Виконуємо їх обслуговування.

Обладнання

Інтернет

Безпека

Отримати консультацію Бездротові системи охорони, домофонні системи - все задля вашої безпеки та захисту. Для будь-яких приміщень та споруд.

Обладнання

Інтернет

Зателефонуйте нам

(096) 696 18 95

Що таке система відеонагляду?

Система відеоспостереження включає в себе набір камер, регистратор з вбудованим пристроєм для запису, блок живлення, кабель відеонагляду для передачі інформації, монітор та додаткові расходні матеріали, необхідні для монтажа системи.

Метою установки відеоспостереження є створення попереджувальних заходів по захисту території, майна, забезпечення безпеки людей за допомогою щохвилинного нагляду, як в режимі реального часу, так і в режимі запису.

Система відеонагляду не є механічним пристроєм для забезпечення безпеки, це один з інструментів передбачений для организації безпеки на территоріях господарств, офисів, магазинів, кафе та інше. Також система відеонагляду дозволяє здійснювати контроль діяльності рабітників в любому приміщенні обладнаним елементами системи.

Здійснення ночної зйомки є невідємною задачею комплекса відеоспостереження, таким чином, нагляд забезпечує можливість щохвилинного контролю над охороняємою територією та здійснення запису відбуваючогося. Режим нічної зйомки доступен не для всіх камер, як правило, необхідність данної опції обговорюється монтажною организацією з Клієнтом на етапі проектних робіт.

Нічна зйомка ведеться в чорно-білому режимі, збільшується контрасність та стає можливим використанння інфракрасної підсвітки невидимої оку. Тим самим неможливо візуалізувати охраняєму відеонаглядом територію, яка при використанні спеціальних прожекторів стає начертальною границями світу.

Монтаж системи відеонагляду

Монтаж системи відеонагляду можно розділити на чотири технологічні процеси:

1. Вибор місця установки елементів системи;
2. Прокладка проводів;
3. Монтаж елементів системи;
4. Установка програмних налаштувань.

Дистанційне спостереження за подіями на охороняємій території можливо при підключенні системи до мережі internet та наявності мережі internet в місці та на пристрої, з якого здійснюється перегляд.

Система відеонагляду потребує щоквартальне технічне обслуговування. Основним неприятелем системи є звичайна запиленість. Також в ході технічного обслуговування виконуються роботи з візуального огляду елементів системи на предмет їх функціонування, проводиться перевірка працеспроможності комплекса та при необхідності консультація з питань роботи системи відеонагляду.