Відеоспостереження – це невід’ємна частина сучасних систем безпеки. Люди все більше і більше хочуть убезпечити своє життя або майно. Без камер відеоспостереження важко собі уявити надійну систему безпеки. Сучасні камери відеоспостереження дозволяють виявляти і навіть розпізнавати людину на кілька десятків метрів, а інфрачервоне підсвічування камер відеоспостереження, яка сьогодні встановлена в більшість вуличних відеокамер дозволяє бачити, що відбувається навколо навіть в абсолютній темряві.

За допомогою внутрішніх відеокамер керівник підприємства завжди може відстежити, як іде робота в його офісі або цеху. Причому зробити це з будь-якої точки земної кулі за допомогою Інтернету.

У приватних будинках і квартирах багато хто встановлює відеокамери не лише для охорони периметра та прилеглої території, а й усередині житла – наприклад “відео Няня”.

 

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ СИСТЕМА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ?

При виборі системи відеоспостереження важливо розуміти з чого вона складається. Які компоненти необхідні для різних типів систем відеоспостереження.

Серед усіх представлених на ринку систем відеоспостереження варто виділити три основних типи:

  • Аналогова система відеоспостереження
  • AHD/HD-TVI система відеоспостереження
  • IP (цифрова) система відеоспостереження

Камеру відеонагляду слід обирати виходячи з поставлених завдань. Краще вобирати камеру не менше 2 Мп.

Відеореєстратор. В залежності від кількості камер відеонагляду необхідних для вашої  системи відеонагляду можна обрати відеореєстратор на 4,8,16,24,32 канала. 

Блок живлення для відеокамер. Блок необхідно обирати з розрахунку, що одна 12В камера споживає до 1А.

Кабель. Для з’єднання всіх комплектуючих в одну мережу потрібно використовувати кабель.

Накопичувальний диск. Він потрібен для запису та зберігання відео з камер відеонагляду. 

Монітор. Використовується для підключення безпосередньо до відеореєстратора для локального перегляду відеозапису.

Інтернет. При використанні відеореєстратора з хмарним сервісом, підключив його до мережі Інтернет, ви зможете передивлятись відеозаписи в онлайн режимі.

Додати коментар