Доволі часто користувачам персонального компьютера або ноутбука доводиться стикатися з різними складнощами в работі цієї складної сістеми. Несправність може бути викликана скачками напруги в електромережі, непроведеним своєчасно техничним обслуговуванням, попаданням в системний блок різних рідин або іншими причинами. Саме цьому ремонт комп’ютерів є затребуваною послугой. 


Наш сервісний центр выконає ремонт компьютерної техніки любої складності. Це може бути проста заміна несправних комплектуючих, таких як блок живлення, відеокарта, оперативная пам’ять, які іноді недоцільно піддавати ремонту, а больш вигідно замінити на нові. Виконуємо також і складний ремонт компьютерів та ноутбуків на компонентному рівні. Це заміна чипів та конденсаторів на материнських платах, відеокартах, заміна роз’ємів та мікросхем. Техничні спеціалісти володіють достатнім рівнем знаннь та сучасним обладнанням для виконання подібних робіт.

Чому ми?

Якість: Ми відповідально ставимось до виконання ремонту. В роботі використовуються професійні інструменти та матеріали. Перед выдачею відремонтований пристрій проходить детальне тестування та огляд. Ми використовуємо запчастини высокої якості від перевірених постачальників

Оптимальна ціна: В нас Ви отримуєте відмінну якість послуг ремонту техніки за помірну ціну. Більше нема потреби переплачувати  за ремонт – обирайте оптимальне співвідношення ціна/якість послуги в нашому сервісному центрі..

Додати коментар