Цифрові приставки

Internet Protocol Television (IPTV) – інтерактивний сервіс, нове покоління цифрового телебачення в мережах передачі даних по протоколу IP, яке в порівнянні з кабельним аналоговим телебаченням має ряд переваг. Користувачі можуть отримувати телесигнал на комп’ютер, медіа-плеєр, спеціальну ТВ приставку, включаючи підключення IPTV на современные телевизоры с технологией SMART TV. При цьому абонент, у якого підключена послуга цифрового ТБ, може дивитись улюблені передачі на мобільних пристроях. Серед основних переваг IP-телебачення:

  • Якісне зображення і звук плюс велика кількість каналів для перегляду;
  • Інтерактивність або можливість залишати коментарі, відгуки, переглянути телепрограму і інше;
  • Можливість запису фільму або передачі на жорсткий диск комп’ютера; Помірна плата за перегляд платних каналів або навіть можливість безкоштовного перегляду;
  • Помірна плата за перегляд платних каналів або навіть можливість безкоштовного перегляду.

Процес підключення цифрового IPTV на комп’ютер досить простий — достатньо завантажити безкоштовний плеєр і налаштувати його для перегляду телепередач.

  • Хоча можна зробити простіше — звернутися до послуг мережі Elancom, оформивши заявку на підключення. Компанія пропонує своїм клієнтам спеціальний пакет програм, оперативне підключення (протягом 24 годин з моменту подачі заявки) і багато додаткових можливостей за помірну ціну. Ми пропонуємо своїм клієнтам Android-додаток і можливість підключення цифрового телебачення на будь-яких пристроях.
Додаткові пристрої для ефективної роботи інтернету і телебачення

Різноманіття моделей пристроїв дозволяє без зусиль підібрати оптимальний за форматом і вартістю варіант для офісу або домашнього використання.

Обираючи обладнання для провідного або безпровідного інтернету від Elancom, ви отримуєте відразу кілька переваг, а саме:

  • можливість швидкого пошуку і онлайн-замовлення надійних пристроїв за доступними цінами;
  • професійну допомогу, пов’язану з вибором і налаштуванням моделі;
  • безкоштовну доставку товару за вказаною адресою (при замовленні послуг налаштування).

Забрати придбані пристрої також можна самостійно в Центрі обслуговування абонентів.

Додати коментар