Бездротовий інтернет по Wi-Fi

Бездротовий інтернет – це сучасна технологія бездротової передачі цифрових даних за допомогою радіосигналів. Більшість користувачів вже встигли оцінити зручність і комфортність Wi-Fi Інтернету, використовуючи бездротову мережу для більшості сучасних мобільних гаджетів: ноутбуки, телефони, планшети, включаючи сучасні фотоапарати, принтери, телевізори та інші пристрої, обладнані модулем, здатним приймати Wi-Fi сигнал. Все, що потрібно для підключення – це роутер (маршрутизатор), в завдання якого входить приймати сигнал і розподіляти його за маршрутами (мобільних пристроїв). Переваги використання бездротової мережі, особливо в рамках звичайної квартири, приватного будинку або офісу, очевидно:

  • Відсутність необхідності придбання і монтажу великої кількості проводів для підключення і організації мережі;
  • Можливість отримати відмінний сигнал в будь-якій точці кімнати або офісного приміщення;
  • Висока швидкість передачі даних для вирішення практично всіх актуальних завдань – робота, звичайний серфінг сторінок, перегляд пошти і маса інших можливостей.

Сучасні технології дають безмежні можливості для кожного – на один маршрутизатор можна підключити до 100 пристроїв і більше. Elancom пропонує послуги по встановленню обладнання для підключення до бездротової мережі. Роутер Wi-Fi можна придбати в нашій компанії за привабливою ціною. Фахівці швидко встановлять і налаштують обладнання, і ви зможете користуватися бездротовим WI-Fi Інтернетом цілодобово.

Безлімітний інтернет - це норма

Безлімітний інтернет передбачає  користування глобальною мережею без будь-яких обмежень, ні за часом, проведеним в мережі, ні по місячному обсягу трафіку. Безліміт також передбачає відсутність обмежень по типу обладнання, включаючи і зняття обмежень на роздачу, тобто на реальне число споживачів (користувачів) трафіку. 

Безлімітний інтернет від мережі Elancom – це дійсно вигідні тарифи, які дають можливість безмежного користування мережею Інтернет вдома, в офісі, через телефон, планшет або ноутбук. Компанія пропонує кращі тарифні плани з демократичною щомісячною абонентською платою, яка в залежності від обраного тарифу дає безмежні можливості по використанню Інтернету.

Додати коментар